Adugs

ADUGS ir viens no lielākajiem konditorejas izstrādājumu ražotājiem Baltijā. ADUGS daudzus gadus ir bijis līderis kā apgrozījumā, tā eksportā. Tāpat uzņēmums var lepoties ar lielu darbinieku skaitu. Nepārtraukta attīstība un jaunu risinājumu meklēšana vienmēr ir bijusi uzņēmuma panākumu atslēga līderpozīcijas saglabāšanā. Bizness tika uzsākts 1997. gadā, 25 gadu laikā uzņēmums ir nepārtraukti audzis un paplašinājis produkcijas sortimentu. Ražojam dažādus cepumus, krekerus, sausiņus, vafeļu tortes un virkni ekskluzīvu ar roku darbu veidotus kulinārijas meistardarbus, kā arī visiem tik labi pazīstamo un iemīļoto cepumu “Svetlana”. Lai atbilstu katra pircēja gaumei un ērtībām, produkti tiek fasēti visdažādākā veida un izmēra iepakojumos.

Recepšu oriģinalitāte, pirmklasīgā garša un augstā kvalitāte ir ļāvusi ADUGS produktiem iekarot pircēju sirdis ne tikai Latvijā, bet arī ārpus Latvijas robežām.

Investīcijas mūsdienīgās tehnoloģijās ir viens no ADUGS stūrakmeņiem panākumu veidošanā, inovatīvas tehnoloģijas kombinācijā ar mājas receptēm ir ADUGS atpazīstamības zīme. Tāpat jaunākās tehnoloģijas ir iemesls, kādēļ uzņēmums var piedāvāt pircējiem draudzīgas cenas, vienlaikus garantējot augstu produktu kvalitāti, kas atbilst pasaules standartiem. Mēdz teikt, ka saldumi ir cilvēka vajība, bet, mēs, ADUGS uzskatām, ka saldumi spej padarīt mūsu dzīvi saldāku, dodot spēku, enerģiju un smaidu. Pērkot ADUGS produktus Jūs izvēlaties labāko – svaigus, gaumīgi noformētus kārumus, kas kūst mutē, turklāt – par pieejamu cenu. ADUGS iepriecinās kā gaviļnieku, tā arī priecēs kā kārots deserts katra ikdienā.

Mēs piedāvājam gan produkciju iepakojumos, gan sveramos cepumus. Mūsu asortiments ir vairāk kā 250 cepumu veidu, kas apmierinās jebkura klienta vēlmes. Produkcija ir paredzēta gan vairumtirdziniecībai, gan mazumtirdzniecībai.

Uzņēmums SIA "Adugs" konditorejas izstrādājumu tirgū Latvijā strādā jau 25 gadus. Šī laika gaitā uzņēmums priecē savus klientus ar daudzveidīgu, garšīgu un kvalitatīvu produkciju, kas gatavota pēc klasiskām un mājas receptēm.

Adugs

Adugs

Adugs

Sia "Adugs" piedalās LIKTA apmācību projektā "IKT nozares uzņēmumu un partneru apmācības inovatīvajās tehnoloģijās un biznesa attīstībā" Nr. APA/1.3.1.1.1/10/02/005 (Līg.Nr. L-APA-10-0022).

Vairāk informācijas par projektu

ESF


Eiropas Komisija
SIA “ADUGS Production” Energopārvaldības politika
ISO 50001 sertifikāts
Kosher sertifikāts
AAA kredītreitinga sertifikāts